IVECO DAILY V Krabice 35C21 V, 35S21 V, 40C21 V, 45C21 V, 50C21 V - Příčné rameno od 9/2011 do 2/2014, 2998 ccm, 150 kW, 204 hp, F1CE3481D, Krabice
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Typ pružení | pro vozidla s listovou pružinou |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 8500 15576 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Typ pružení | pro vozidla s listovou pružinou |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 8500 15575 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Typ pružení | pro vozidla s listovou pružinou |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 8500 15578 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Typ pružení | pro vozidla s listovou pružinou |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 8500 15577 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| Typ pružení | pro vozidla s listovou pružinou |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 5012358 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| Typ pružení | pro vozidla s listovou pružinou |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 5012357 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Typ pružení | pro vozidla s listovou pružinou |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 5012360 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Typ pružení | pro vozidla s listovou pružinou |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 5012359 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 49399336 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 49399318 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Průměr v mm | 16,5 mm |
| Celková délka [mm] | 337,5 mm |
| Vnější závit [mm] | M16x1,5 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| párová čísla výrobku | JTC1293 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 500334717 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 7,35 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | V99-1020 |
| párová čísla výrobku | V27-0005 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 500334716 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 7,35 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | V99-1020 |
| párová čísla výrobku | V27-0004 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 500379801 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 3,43 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | V99-1020 |
| párová čísla výrobku | V27-0007 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 500379802 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 3,43 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | V99-1020 |
| párová čísla výrobku | V27-0006 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | 821 0527 10 |
Dostupnost