FORD KA (RB_) 1.3 i - Příčné rameno od 9/1996 do 11/2008, 1299 ccm, 44 kW, 60 hp, BAA, J4D, J4K, J4M, J4N, J4P, J4S, Šikmá zadní část
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 16,5 mm |
| jen ve spojení s | Ball joint |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 3003 |
| párová čísla výrobku | 3372 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 49400139 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Délka [mm] | 302 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,827 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 16,5 mm |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| sériový | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 210192 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Délka [mm] | 302 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,844 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 16,5 mm |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| sériový | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 210187 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 2,535 kg |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 21281 |
| nové provedení | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| Délka [mm] | 309 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,849 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 16,5 mm |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| sériový | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 210200 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| Délka [mm] | 309 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,929 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 16,5 mm |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| sériový | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 210199 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,076 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Velikost závitu | M12X1.75 |
| Rozměr klíče | 14,9 |
| Jakost/třída | 8.8 |
| povrch | pozinkovaný |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 75 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 22780 01 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 22779 01 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 25400 01 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 25399 01 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1997 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 2,700 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | L16522 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1997 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 2,700 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | L16521 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1998 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2002 |
| montovaná strana | spodní |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 2,850 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | L16542 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1998 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2002 |
| montovaná strana | spodní |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 2,850 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | L16541 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,220 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| Varianta výbavy | F1CE3481D -P |
|---|---|
| pro OE číslo | 1063987 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 16,5 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | DSS1314 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | F1CE3481D -P |
|---|---|
| pro OE číslo | 1063986 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 16,5 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | DSS1237 |
Dostupnost