FIAT DOBLO velkoprostorová limuzína (119_, 223_) 1.3 JTD 16V - Příčné rameno od 12/2004 do 5/2005, 1248 ccm, 51 kW, 70 hp, 188 A9.000, velkoprostorová limuzína
| Konstrukční rok do | 01/2005 |
|---|---|
| VET-číslo od | 5023343 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 3,850 kg |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pojistnou maticí |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 21953 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Délka [mm] | 333 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,966 kg |
| Velikost závitu | M12X1,25 RHT |
| Rozměr kužele [mm] | 13,7 mm |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| sériový | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 210619 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 3,700 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | L15553 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 5023342 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 3,900 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | L15572 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 5023342 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 3,900 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | L15571 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | >0804 # 0904> |
|---|---|
| pro OE číslo | 51747323 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 13,6 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Rozměr závitu 1 | M12x1.25 |
| párová čísla výrobku | DSS3410 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | >0804 # 0904> |
|---|---|
| pro OE číslo | 51747324 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 13,6 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Rozměr závitu 1 | M12x1.25 |
| párová čísla výrobku | DSS1630 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| Rozměr kužele [mm] | 13,6 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Rozměr závitu 1 | M12x1.25 |
| párová čísla výrobku | DSS4113 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 51727863 |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Rozměr kužele [mm] | 13,6 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Rozměr závitu 1 | M12x1.25 |
| párová čísla výrobku | DSS4112 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | šedá litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | šedá litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez vyztuženého podvozku |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Rozměr kužele [mm] | 13,65 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 8500 15830 |
| párová čísla výrobku | 8500 15552 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez vyztuženého podvozku |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Rozměr kužele [mm] | 13,65 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 8500 15830 |
| párová čísla výrobku | 8500 15551 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Rozměr kužele [mm] | 13,65 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 8500 15554 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Rozměr kužele [mm] | 13,65 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 8500 15553 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 5012361 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
| Rozměr kužele [mm] | 13,6 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 5012373 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
| Rozměr kužele [mm] | 13,6 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 5012372 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 5023342 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 14 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | FI-WP-2110 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 5023342 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 14 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | FI-WP-2110P |
Dostupnost