AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) S3 quattro - Příčné rameno od 11/2012 do 10/2020, 1984 ccm, 221 kW, 300 hp, CJXC, DNUE, Šikmá zadní část
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 449 mm |
| Šířka [mm] | 214 mm |
| Výška [mm] | 64 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| párová čísla výrobku | TC3844 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 449 mm |
| Šířka [mm] | 214 mm |
| Výška [mm] | 64 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| párová čísla výrobku | TC3843 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| Délka [mm] | 589 mm |
| Šířka [mm] | 187 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,5 kg |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 103726 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | pro ocelové otočné čepy řízení nápravy |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | VO-WP-13842 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | pro ocelové otočné čepy řízení nápravy |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | VO-WP-13841 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 384 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 63171 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 384 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 63170 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | FOR PR NR: 1ZE, 1ZF, |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Rozměr kužele [mm] | 15,4 mm |
| jen ve spojení s | Ball joint |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| párová čísla výrobku | 63677 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | FOR PR NR: 1ZE, 1ZF, |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Rozměr kužele [mm] | 15,4 mm |
| jen ve spojení s | Ball joint |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| párová čísla výrobku | 63676 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| párová čísla výrobku | 49397694 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| párová čísla výrobku | 49397693 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| párová čísla výrobku | 116 050 0180/HD |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| párová čísla výrobku | 116 050 0179/HD |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27152 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 3,16 kg |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| párová čísla výrobku | 30 10 6142 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27152 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,385 kg |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 12 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 14 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/2016 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Průměr 1 [mm] | 54 mm |
| Průměr 2 [mm] | 50 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | JTC1700 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 305 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2016 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| párová čísla výrobku | 821 1147 10 |
Dostupnost