MERCEDES-BENZ SPRINTER 4,6-t Krabice (B906) 418 CDI (906.653, 906.655, 906.657) - Příčné rameno od 6/2009 do 5/2016, 2987 ccm, 135 kW, 184 hp, OM 642.896, OM 642.986, OM 642.992, Krabice
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 22 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 9050217 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 22 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 9050216 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 821 0700 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 821 0699 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 22 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Rozměr závitu 1 | M20X1,5 |
| párová čísla výrobku | S060855 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 22 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Rozměr závitu 1 | M20X1,5 |
| párová čísla výrobku | S060854 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
| Délka [mm] | 361 mm |
| Velikost závitu | M20X1,5 |
| Rozměr kužele [mm] | 21,9 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
| Délka [mm] | 361 mm |
| Velikost závitu | M20X1,5 |
| Rozměr kužele [mm] | 21,9 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
| Délka [mm] | 361 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,267 kg |
| Velikost závitu | M20X1,5 RHT |
| Rozměr kužele [mm] | 21,9 mm |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| sériový | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 211071 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9063304007 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Typ spojení | Trojuhelníkové rameno (už.vozy) |
| párová čísla výrobku | 7476112 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9063304107 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Typ spojení | Trojuhelníkové rameno (už.vozy) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kulovým kloubem |
| párová čísla výrobku | 7476111 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 8,600 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | L10588 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 5,400 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | L10587 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 22,0 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Rozměr závitu 1 | M20x1.5 |
| párová čísla výrobku | DSS3523 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 22,0 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Rozměr závitu 1 | M20x1.5 |
| párová čísla výrobku | DSS3522 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Konstrukce/typ ramene | trojúhelníkové rameno |
| párová čísla výrobku | VKDS 328047 B |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | QSA2371S |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | QSA2370S |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost