FIAT TIPO (160_) 1.7 D (160.AG) - Příčné rameno od 1/1988 do 10/1994, 1697 ccm, 43 kW, 58 hp, 149 B4.000, Šikmá zadní část
| Typ vozidla | also Maquillage |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Omezení výrobce | TIMKEN bearing |
| Typ spojení | příčné rameno |
| váha [g] | 943 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| Typ spojení | příčné rameno |
| váha [g] | 906 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1990 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 3,9 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Vnější průměr 2 [mm] | 15 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1990 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 3,9 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Vnější průměr 2 [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1990 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 3,9 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Vnější průměr 2 [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1988 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/1990 |
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 380 mm |
| Šířka [mm] | 325 mm |
| Výška [mm] | 75 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 301181304200 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 301181304100 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1990 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Průměr čepu [mm] | 17,00 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | 821 0363 10 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1990 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Průměr čepu [mm] | 17,00 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | 821 0362 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 26744 02 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 26743 02 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Materiál | ocel |
| Zpracování | kovaný |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 28868 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Rozměr kužele [mm] | 17 mm |
| Materiál | ocel |
| Zpracování | kovaný |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 28867 01 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1990 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 3,100 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 15 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | L1536 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1990 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 3,200 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 15 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | L1535 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,900 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1990 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 3,000 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 17 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | L15502 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,000 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 17 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | L15501 |
Dostupnost