ALFA ROMEO 145 (930_) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.A3A) - Příčné rameno od 12/1996 do 1/2001, 1370 ccm, 76 kW, 103 hp, AR 33503, AR 38501, Šikmá zadní část
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Délka [mm] | 323 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,882 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 17 mm |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| sériový | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 210018 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 17 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | S060020 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 17 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | S060019 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 30 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Rozměr závitu 1 | M22X1,5 |
| párová čísla výrobku | S060329 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 30 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Rozměr závitu 1 | M22X1,5 |
| párová čísla výrobku | S060328 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 3,6 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 69SKV240 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 3,896 kg |
| Materiál | šedá litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | L12501 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,900 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | DDYADGTE |
|---|---|
| pro OE číslo | 46474556 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 17,0 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | DSS3501 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | DDYADGTE |
|---|---|
| pro OE číslo | 46474557 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 17,0 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | DSS3500 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Konstrukce/typ ramene | trojúhelníkové rameno |
| párová čísla výrobku | VKDS 322003 B |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka [mm] | 291 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 410 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 17 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | QSA999S |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 410 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 17 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | QSA998S |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | QSJ3361S |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | QSJ3360S |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Délka [mm] | 390 mm |
| Šířka [mm] | 390 mm |
| Výška [mm] | 165 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Rozměr závitu 1 | M22x1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Délka [mm] | 390 mm |
| Šířka [mm] | 390 mm |
| Výška [mm] | 165 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Rozměr závitu 1 | M22x1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Délka [mm] | 395 mm |
| Šířka [mm] | 390 mm |
| Výška [mm] | 170 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Rozměr závitu 1 | M22x1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M |
Dostupnost