AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.4 quattro - Příčné rameno od 2/1997 do 1/2005, 2393 ccm, 121 kW, 165 hp, AGA, ALF, AML, APS, ARJ, limuzína
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | zadní |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | zadní |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 4B-2-031-501 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 4B-2-031-500 |
| Rozměr ráfku ( v palcích ) | 18 palec |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | spodní |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 4B-2-031-500 |
|---|---|
| není určené pro rozměr ráfku [palec] | 18 palec |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| Rok výroby | 01/1998 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 4B-W-100 000 |
| Kód motoru | AGA |
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | spodní |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžokovovými ložisky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Konstrukce/typ ramene | jednoduché rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Konstrukce/typ ramene | jednoduché rameno |
| párová čísla výrobku | 107 840 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | zadní |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Konstrukce/typ ramene | jednoduché rameno |
| párová čísla výrobku | 110 750 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | zadní |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Konstrukce/typ ramene | jednoduché rameno |
| párová čísla výrobku | 110 749 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | zadní |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 4B_2_031501 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 17 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 4B_2_031500 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 21 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | přední |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1997 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2001 |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 273 mm |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro levosměrný provoz |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
Dostupnost