RENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.9 dTi (JA0N) - Příčné rameno od 4/1997 do 9/1999, 1870 ccm, 72 kW, 98 hp, F9Q 730, F9Q 734, velkoprostorová limuzína
| pro OE číslo | 8200737114 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Typ spojení | Trojuhelníkové rameno (už.vozy) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kulovým kloubem |
| párová čísla výrobku | 4003360 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8200737112 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Typ spojení | Trojuhelníkové rameno (už.vozy) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kulovým kloubem |
| párová čísla výrobku | 4003359 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | S060702 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 2,26 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Vnější průměr 2 [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 2,26 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Vnější průměr 2 [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 2,25 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Vnější průměr 2 [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 2,25 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Vnější průměr 2 [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Druh pohonu | pohon předních kol |
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | pro nosný kloub se šroubem M12 |
| párová čísla výrobku | 26717 01 |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Druh pohonu | pohon předních kol |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | pro nosný kloub se šroubem M12 |
| párová čísla výrobku | 26716 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,200 kg |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | L25524 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,100 kg |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | L25523 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,300 kg |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Průměr upevňovacího bodu [mm] | 12 mm |
| párová čísla výrobku | L25538 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8200737133 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 16,0 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | DSS3770 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8200737132 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 16,0 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | DSS3769 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1997 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | QSA2031S |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1997 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | QSA2030S |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/1997 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | QSA9427S |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/1997 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | QSA9426S |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/1997 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 340 mm |
| Šířka [mm] | 239 mm |
| Výška [mm] | 62 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost