CITROËN JUMPER I Krabice (230L) 1.9 D - Příčné rameno od 2/1994 do 4/2002, 1905 ccm, 51 kW, 69 hp, D9B (XUD9A/U), Krabice
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 4266 |
| není určené pro hmotnost nákladu [kg] | 1800 kg |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 7,101 kg |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 12386 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 4266 |
| není určené pro hmotnost nákladu [kg] | 1800 kg |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 7,102 kg |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 12385 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 5011935 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | spodní |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 49399139 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | spodní |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 49399102 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 49399557 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Užitková hmotnost [kg] | 1400 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 20 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | JTC1013 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Užitková hmotnost [kg] | 1800 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 24 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | JTC1015 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 821 0810 10 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 821 0809 10 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| párová čísla výrobku | 821 0859 10 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| párová čísla výrobku | 821 0858 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Guma |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| váha [g] | 346 g |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | S060382 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 18,9 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | S060385 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 18,9 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | S060384 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/2001 |
|---|---|
| Užitková hmotnost [kg] | 1400 kg |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 6,87 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/2001 |
|---|---|
| Užitková hmotnost [kg] | 1400 kg |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 6,87 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/2001 |
|---|---|
| Užitková hmotnost [kg] | 1800 kg |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 7,11 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/2001 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/2001 |
| jen ve spojení s | 26668 01 |
| Zatížení nápravy [kg] | 1800 kg |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 24 mm |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 29419 01 |
Dostupnost