RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.2 (BB0A, BB0F, BB10, BB1K, BB28, BB2D, BB2H, CB0A,... - Příčné rameno od 9/1998 do 2/2010, 1149 ccm, 43 kW, 58 hp, D7F 710, D7F 720, D7F 722, D7F 726, D7F 744, D7F 746, D7F 764, D7F 766, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 17267 |
|---|---|
| Délka [mm] | 96 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Rozměr klíče | 18 |
| Vnější průměr [mm] | 26 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| Jakost/třída | 10.9 |
| Délka dříku [mm] | 49 mm |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 85 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,75 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17267 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,590 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 5013912 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 5013911 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2008 |
|---|---|
| Typ vozidla | Clio |
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 2,200 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Průměr upevňovacího bodu [mm] | 10 mm |
| párová čísla výrobku | L25520 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2008 |
|---|---|
| Typ vozidla | Clio |
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 2,200 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Průměr upevňovacího bodu [mm] | 10 mm |
| párová čísla výrobku | L25519 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 12,2 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Konstrukce/typ ramene | trojúhelníkové rameno |
| párová čísla výrobku | VKDS 326003 B |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Konstrukce/typ ramene | trojúhelníkové rameno |
| párová čísla výrobku | VKDS 326002 B |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 355 mm |
| Šířka [mm] | 237 mm |
| Výška [mm] | 82 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | TC2520 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 355 mm |
| Šířka [mm] | 237 mm |
| Výška [mm] | 82 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | TC2519 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 350 mm |
| Šířka [mm] | 239 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | TC884 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 350 mm |
| Šířka [mm] | 239 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | TC883 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17267 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 4,860 kg |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 10895 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17267 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 4,860 kg |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 10894 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17267 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 2,393 kg |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 33106 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17267 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 2,393 kg |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 33105 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | RE-WP-14758 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | RE-WP-14757 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 49399143 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 49399028 |
Dostupnost