FIAT FREEMONT (345_) 2.0 JTD - Příčné rameno od 8/2011 do 12/2015, 1956 ccm, 120 kW, 163 hp, 939 B5.000, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 6,220 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | L15580 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 58109002 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 58108901 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | šedá litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | šedá litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 8500 15580 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 8500 15579 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 5012387 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Průměr upevňovacího bodu [mm] | 14,4 mm |
| Průměr upevňovacího bodu [mm] | 14,6 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | G3-1130 |
| párová čísla výrobku | G6-1677 |
| Rozměr kužele 1 [mm] | 14,8 mm |
| Rozměr kužele 2 [mm] | 18,75 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Průměr upevňovacího bodu [mm] | 14,4 mm |
| Průměr upevňovacího bodu [mm] | 14,6 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | G3-1130 |
| párová čísla výrobku | G6-1676 |
| Rozměr kužele 1 [mm] | 14,8 mm |
| Rozměr kužele 2 [mm] | 18,75 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 59062 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 59061 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | FI-BJ-10935 |
| párová čísla výrobku | FI-WP-10940 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | FI-BJ-10935 |
| párová čísla výrobku | FI-WP-10939 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 49395601 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 216 050 0049 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 216 050 0048 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Šířka [mm] | 42,0 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,75 kg |
| Materiál | ocelový plech |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Délka [mm] | 352 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,86 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 15 mm |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| sériový | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 211592 |
Dostupnost