TESLA MODEL S (5YJS) Plaid AWD - Uložení/ upevnění od 1/2021, ccm, 750 kW, 1020 hp, 5D1, 5D2, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Výška [mm] | 64 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
| Typ uložení | Molekulární ložisko |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Typ vozidla | S2/S3 |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| Hmotnost [kg] | 0,088 kg |
| párová čísla výrobku | 271964 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,24 kg |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Výška [mm] | 64 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,41 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Hmotnost [kg] | 0,62 kg |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,85 kg |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,88 kg |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,17 kg |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,34 kg |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,6 kg |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | vnitřní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | vnitřní |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | vnější |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,415 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | vnější |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | vnitřní |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Výška [mm] | 140 mm |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost