TESLA MODEL S (5YJS) EV AWD - Uložení/ upevnění od 1/2023, ccm, 504 kW, 685 hp, L2S, Šikmá zadní část
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,24 kg |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Výška [mm] | 64 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,41 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Hmotnost [kg] | 0,62 kg |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,85 kg |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,88 kg |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,17 kg |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,34 kg |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,6 kg |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední náprava nahoře |
| Šířka [mm] | 60 mm |
| Výška [mm] | 62 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | vnitřní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | vnitřní |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | vnější |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | vnitřní |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Výška [mm] | 140 mm |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost