RENAULT MASTER I valník/podvozek (P__) 2.5 DT - Uložení/ upevnění od 8/1993 do 2/1998, 2499 ccm, 70 kW, 95 hp, S9U 740, valník/podvozek
| pro OE číslo | 5000391010 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
| Vnější průměr [mm] | 38 mm |
| párová čísla výrobku | 4001507 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5000391009 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
| Vnější průměr [mm] | 38 mm |
| párová čísla výrobku | 4001506 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední osa |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Výška 1 [mm] | 42 mm |
| Vnější průměr [mm] | 27 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost