TOYOTA STARLET (_P9_) 1.3 (EP91_, EP91R) - Uložení/ upevnění od 1/1996 do 7/1999, 1332 ccm, 55 kW, 75 hp, 4E-FE, Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 12/1997 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Šířka [mm] | 34 mm |
| pro číslo výrobku | J4902011 |
| pro číslo výrobku | J4902025 |
| pro číslo výrobku | J4912011 |
| pro číslo výrobku | J4912025 |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1997 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Šířka [mm] | 53 mm |
| pro číslo výrobku | J4902011 |
| pro číslo výrobku | J4912011 |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 39,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Šířka [mm] | 55 mm |
| Výška [mm] | 44 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| váha [g] | 120 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 75 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Výška [mm] | 53 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12,4 mm |
| váha [g] | 100 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 75 |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Výška [mm] | 36 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
| Vnější průměr [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava dole |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Výška [mm] | 50 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
Dostupnost