HONDA CIVIC IX limuzína (FB) 1.8 (FB2) - Uložení/ upevnění od 2/2012 do 12/2016, 1798 ccm, 104 kW, 141 hp, R18Z1, R18Z4, limuzína
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | spodní |
| Tloušťka/síla [mm] | 63 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,377 kg |
| Materiál | 043 |
| vnitřní průměr [mm] | 14,3 mm |
| Vnější průměr [mm] | 67 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| párová čísla výrobku | VKDS 833016 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | spodní |
| Tloušťka/síla [mm] | 63 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,377 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 14,3 mm |
| Vnější průměr [mm] | 67 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 12,2 mm |
| Délka [mm] | 39,7 mm |
| Výška [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 63 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 14,2 mm |
| Vnější průměr [mm] | 67 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | spodní |
| Tloušťka/síla [mm] | 63 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,377 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 67 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Výška [mm] | 105 mm |
| Vnější průměr [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| montovaná strana | zadní náprava dole |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,184 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,216 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 40,3 mm |
| Typ spojení | pro podélné výkyvné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,08 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ spojení | pro podélné výkyvné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,315 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 67 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 47 mm |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tvar | kulatý |
| vnitřní průměr [mm] | 12,2 mm |
| Vnější průměr [mm] | 40,2 mm |
| Způsob montáže | uzpůsobeno pro stlačení |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 14,2 mm |
| Délka [mm] | 67 mm |
| Výška [mm] | 63 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední náprava dole |
|---|---|
| Výška [mm] | 54 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12,1 mm |
| Vnější průměr [mm] | 40 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Výška [mm] | 63 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 14,2 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 52622SNAA01 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | vnější |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| pro OE číslo | 52400-SNA-900S |
Dostupnost
| pro OE číslo | 51391-TR0-305 |
|---|---|
| montovaná strana | přední náprava dole |
| montovaná strana | spodní |
Dostupnost