MITSUBISHI L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 2.5 D (K64T) - Uložení/ upevnění od 6/1996 do 12/2007, 2477 ccm, 55 kW, 75 hp, 4D56 (8V), pick-up
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Délka [mm] | 60 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
Dostupnost
| Typ vozidla | L200 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 66 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,39 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 14,2 mm |
| Vnější průměr [mm] | 25 mm |
| párová čísla výrobku | 271016 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 89,2 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 19 mm |
| Vnější průměr [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední náprava dole |
|---|---|
| Výška [mm] | 31 mm |
| Výška 1 [mm] | 25 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 19 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední náprava dole |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| váha [g] | 407 g |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,195 kg |
| Požadovaný počet kusů | 4 |
| Barva | červená |
| Materiál | PU (polyuretan) |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
| Vnější průměr [mm] | 45 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s olejovým víčkem |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 80 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Délka [mm] | 80,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 54 mm |
| pro číslo výrobku | J4905035 |
| Vnější průměr 1 [mm] | 40 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 38,2 mm |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | J9420000 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední náprava dole |
|---|---|
| Výška [mm] | 66 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 14,2 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Výška [mm] | 80,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 38,3 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 89,2 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 19 mm |
| Vnější průměr [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 64 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 14,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 39,4 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední náprava nahoře |
|---|---|
| Délka [mm] | 48 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
| Vnější průměr [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 80,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 38,3 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Délka [mm] | 60 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední náprava dole |
|---|---|
| Výška [mm] | 31 mm |
| Výška 1 [mm] | 25 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 19 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 48 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední náprava dole |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 31 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 19 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 64 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 14,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 39,4 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední náprava nahoře |
|---|---|
| Délka [mm] | 48 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
| Vnější průměr [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 80,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 38,3 mm |
Dostupnost