MAZDA 6 limuzína (GG) 2.3 MPS Turbo (GG3P) - Stabilizátor od 12/2005 do 8/2007, 2261 ccm, 191 kW, 260 hp, L3-VDT, L3KG, limuzína
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 180 mm |
| Vnější závit [mm] | 10x1,25 mm |
| celková výška [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 180 mm |
| Vnější závit [mm] | 10x1,25 mm |
| celková výška [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 106 mm |
| Vnější závit [mm] | 10X1,25 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| celková výška [mm] | 50 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 180 mm |
| Vnější závit [mm] | 10x1,25 mm |
| celková výška [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 180 mm |
| Vnější závit [mm] | 10x1,25 mm |
| celková výška [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 106 mm |
| Vnější závit [mm] | 10X1,25 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| celková výška [mm] | 50 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 180 mm |
| Vnější závit [mm] | 10x1,25 mm |
| celková výška [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 180 mm |
| Vnější závit [mm] | 10x1,25 mm |
| celková výška [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 106 mm |
| Vnější závit [mm] | 10X1,25 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| celková výška [mm] | 50 mm |
Dostupnost