RENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.9 dTi (JA0N) - Stabilizátor od 4/1997 do 9/1999, 1870 ccm, 72 kW, 98 hp, F9Q 730, F9Q 734, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Průměr v mm | 24,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,457 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 23 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 24,5 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost