MERCEDES-BENZ CITAN velkoprostorová limuzína (W415) 112 (415.703) - Zkrutná tyč od 6/2013 do 8/2021, 1197 ccm, 84 kW, 114 hp, M 200.711, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.5 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 283 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 285 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2015 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 173529 |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 283 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Velikost závitu | M10x1,5/M10x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 284 mm |
| Materiál | Plast |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Kvalita, jakost | HPS standard |
| Délka [mm] | 285 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vnější závit [mm] | M10x1,5 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| verze pro těžký výkon | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,372 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 365 g |
| Délka 2 [mm] | 285 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M 10x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 4153200189 |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 285 mm |
| Velikost závitu | M 10 |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Délka [mm] | 285 mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1,5 mm |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 2 |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2015 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 173529 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 283 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,4 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 1 [mm] | M10x1,5 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M10x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2015 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 173529 |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Délka [mm] | 283 mm |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Výška [mm] | 110 mm |
| Velikost závitu | M10x1.5 |
| Celková délka [mm] | 320 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 283 mm |
| Velikost závitu | M10X1.5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| verze pro těžký výkon | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 284 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,31 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 283 mm |
| Šířka [mm] | 98 mm |
| Výška [mm] | 33 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,306 kg |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10 x 1,5 |
| max.delka [mm] | 325 mm |
Dostupnost