HONDA ACCORD VI (CK, CG, CH, CF, CL) 2.0 i (CG9) - Zkrutná tyč od 10/1998 do 1/2001, 1997 ccm, 108 kW, 147 hp, F20B6, limuzína
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 117 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M10X1,25 |
| párová čísla výrobku | S050166 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 117 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M10X1,25 |
| párová čísla výrobku | S050165 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 113 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,27 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M10x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 113 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,27 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M10x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 71 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
| Průměr 1 [mm] | 15 mm |
| Průměr 2 [mm] | 15 mm |
| Průměr 3 [mm] | 9 mm |
| Materiál | železo |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.25 |
| párová čísla výrobku | KSLF1058 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 71 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
| Průměr 1 [mm] | 15 mm |
| Průměr 2 [mm] | 15 mm |
| Průměr 3 [mm] | 9 mm |
| Materiál | železo |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.25 |
| párová čísla výrobku | KSLF1057 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 115 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,29 kg |
| Průměr 1 [mm] | 15 mm |
| Průměr 2 [mm] | 15 mm |
| Průměr 3 [mm] | 8 mm |
| Materiál | železo |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.25 |
| párová čísla výrobku | KSLR1014 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,300 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L40604 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,300 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L40603 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,310 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L40606 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,310 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L40605 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 52320SDAA01 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.25 |
| párová čísla výrobku | DSS3590 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 52325SDAA01 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.25 |
| párová čísla výrobku | DSS3589 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 73 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| Rozměr závitu 1 | M10 x 1,25 |
| párová čísla výrobku | VKDS 843015 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Délka [mm] | 116 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,25 |
| párová čísla výrobku | J4894005 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 116 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,25 |
| párová čísla výrobku | J4894004 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Délka [mm] | 72 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,25 |
| párová čísla výrobku | J4974007 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 72 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,25 |
| párová čísla výrobku | J4964007 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 70 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| párová čísla výrobku | QLS3258S |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 70 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| párová čísla výrobku | QLS3257S |
Dostupnost