BMW X3 (F25) xDrive 28 i - Zkrutná tyč od 1/2011 do 10/2012, 2996 ccm, 190 kW, 258 hp, N52 B30 A, N52 B30 AF, N52 B30 BF, SUV
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 340 mm |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 5111538 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 134 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 133,5 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vnější závit [mm] | M10 x 1,50 RHT M mm |
| Materiál | Plast |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Průměr upevňovacího bodu [mm] | 10,3 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | G7-1532 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | G7-1531 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Kvalita, jakost | HPS standard |
| Délka [mm] | 340 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M12x1,5 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Kvalita, jakost | HPS standard |
| Délka [mm] | 340 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M12x1,5 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| párová čísla výrobku | 52675HPS |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Kvalita, jakost | HPS standard |
| Délka [mm] | 340 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M12x1,5 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| párová čísla výrobku | 52674HPS |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Kvalita, jakost | HPS standard |
| Délka [mm] | 134 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M10x1,5 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Kvalita, jakost | HPS standard |
| Délka [mm] | 134 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vnější závit [mm] | M10x1,5 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| verze pro těžký výkon | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava dole |
| Délka [mm] | 340 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 130 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,5R |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 49396670 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 488 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,986 kg |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | Tažná tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 20 10 4816 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 340 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,43 kg |
| Materiál | Kov |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 20 93 7249 |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 340 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,43 kg |
| Materiál | Kov |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 20 93 7247 |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,459 kg |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | V20-1437 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,459 kg |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | V20-1436 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 134 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,265 kg |
| Materiál | Kov |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Vnější závit 1 [mm] | M10 x 1,5 mm mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 340 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 9030064 |
Dostupnost