RENAULT MEGANE III Šikmá zadní část (BZ0/1_, B3_) 2.0 TCe 220 - Zkrutná tyč od 11/2013 do 1/2016, 1998 ccm, 162 kW, 220 hp, F4R 874, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Délka [mm] | 274 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,24 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,240 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vnější závit [mm] | M10 x 1,5 mm |
| Materiál | 001 |
| Tyč/vzpěra | 005 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 274 mm |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1.5R |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 274 mm |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1.5R |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
Dostupnost