NISSAN QASHQAI II SUV (J11, J11_) 1.6 dCi - Zkrutná tyč od 11/2013, 1598 ccm, 96 kW, 130 hp, R9M, SUV
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Průměr v mm | 11 mm |
| Délka [mm] | 283 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,52 kg |
| Velikost závitu | MM12X1.25 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260775 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 546181AA0E |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 2304010 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 546684CB0A |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 2304009 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 300 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Výška [mm] | 68 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| Celková délka [mm] | 330 mm |
| Tyč/vzpěra | 006 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Provedení pro zemi | Rusko |
| Délka [mm] | 299 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 5112233 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Provedení pro zemi | Rusko |
| Délka [mm] | 300 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,600 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M12x1,25/M12x1,25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L10630 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Provedení pro zemi | Rusko |
| Hmotnost [kg] | 0,600 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L10629 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,600 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 284 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| Rozměr závitu 1 | M12 x 1,25 |
| párová čísla výrobku | VKDS 842003 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Provedení pro zemi | Rusko |
| Délka [mm] | 300 mm |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Výška [mm] | 68 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1.25 |
| párová čísla výrobku | TC2166 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Provedení pro zemi | Rusko |
| Délka [mm] | 300 mm |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Výška [mm] | 68 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1.25 |
| párová čísla výrobku | TC2165 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 284 mm |
| Šířka [mm] | 35 mm |
| Výška [mm] | 75 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1.25 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 148 mm |
| Šířka [mm] | 44 mm |
| Výška [mm] | 59 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | TC2614 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 148 mm |
| Šířka [mm] | 44 mm |
| Výška [mm] | 59 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | TC2613 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 141 mm |
| Šířka [mm] | 50 mm |
| Výška [mm] | 87 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | TC5856 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 141 mm |
| Šířka [mm] | 50 mm |
| Výška [mm] | 87 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | TC5855 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 283 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,54 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 10 mm |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 19 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 284 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Provedení pro zemi | Rusko |
| Délka [mm] | 299 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 5112234 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 284 mm |
| Průměr 3 [mm] | 11 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1.25 |
Dostupnost