CITROËN C5 III (RD_) 1.6 THP 150 (RD5FN8, RD5FNA) - Zkrutná tyč od 7/2010 do 7/2016, 1598 ccm, 110 kW, 150 hp, 5FN (EP6CDT), limuzína
| Délka [mm] | 330 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 55 mm |
| Výška [mm] | 55 mm |
| Tyč/vzpěra | 006 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 201 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1.75 |
| Rozměr závitu 2 | M16x1.5 |
| párová čísla výrobku | J4970811 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 201 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M16x1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1.75 |
| párová čísla výrobku | J4960811 |
Dostupnost