INFINITI QX50 I 30d AWD - Zkrutná tyč od 8/2013, 2993 ccm, 175 kW, 238 hp, V9X, SUV
| Konstrukční rok do | 12/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 99 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,38 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 19 |
| Vnější průměr [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| párová čísla výrobku | ADN185122 |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 110 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M10X1,25 |
| párová čísla výrobku | S051245 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| párová čísla výrobku | S050726 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 110 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,29 kg |
| Velikost závitu | MM10X1.25 RHT |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260187 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 110 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,29 kg |
| Velikost závitu | MM10X1.25 RHT |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260171 |
Dostupnost