HYUNDAI i10 II (BA, IA) 1.0 LPG - Zkrutná tyč od 2/2014 do 12/2019, 998 ccm, 49 kW, 67 hp, B3LA, Šikmá zadní část
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 230 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M10X1,25 |
| párová čísla výrobku | S050237 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 229,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,328 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 1 [mm] | M10x1,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Vnější závit [mm] | M10X1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Vnější závit [mm] | M10X1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Vnější závit [mm] | M10X1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Vnější závit [mm] | M10X1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 230 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,360 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L43656 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 230 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,360 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L43655 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 230 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| Rozměr závitu 1 | M10 x 1,25 |
| párová čísla výrobku | VKDS 845032 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Délka [mm] | 230 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,25 |
| párová čísla výrobku | J4970540 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 230 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,25 |
| párová čísla výrobku | J4960540 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 230 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| párová čísla výrobku | QLS3729S |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 230 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| párová čísla výrobku | QLS3728S |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Velikost závitu | M10x1,25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| délka 1 [mm] | 230 mm |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 53066402 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Velikost závitu | M10x1,25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| délka 1 [mm] | 230 mm |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 53066301 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 229,5 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 8500 43656 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 229,5 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 8500 43655 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 229 mm |
| Průměr 3 [mm] | 8 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.5 |
| párová čísla výrobku | HY-LS-13468 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 229 mm |
| Průměr 3 [mm] | 8 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.5 |
| párová čísla výrobku | HY-LS-13467 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 230 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 8 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,25R |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 87661 |
Dostupnost