MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W, V5_W) 2.8 D (V46W, V26W) - Zkrutná tyč od 11/1993 do 10/1999, 2835 ccm, 103 kW, 140 hp, 4M40-T, uzavřený terénní vůz
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Rozměr klíče | 14 |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 32,1 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 10,4 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 150 mm |
| Průměr 1 [mm] | 24,8 mm |
| Průměr 2 [mm] | 28,8 mm |
| Průměr 3 [mm] | 13 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.25 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 107 mm |
| Průměr díry [mm] | 12,2 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | VKDS 845504 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 80 mm |
| Vnější závit [mm] | M12 x 1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| párová čísla výrobku | VKDS 845516 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| párová čísla výrobku | VKDS 845515 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1996 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 79 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1,25 |
| párová čísla výrobku | J4965005 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 79 mm |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Výška [mm] | 60 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1.25 |
| párová čísla výrobku | TC1422 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 79 mm |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Výška [mm] | 60 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1.25 |
| párová čísla výrobku | TC1421 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1996 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 79 mm |
| Průměr 3 [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | 12 |
| párová čísla výrobku | MI-LS-7244 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1996 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 79 mm |
| Průměr 3 [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | 12 |
| párová čísla výrobku | MI-LS-7243 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1996 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 265 mm |
| Průměr 3 [mm] | 8 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1.25 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 150 mm |
| Celková délka [mm] | 150 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,25R |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 80 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 80 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Průměr v mm | 9 mm |
| Délka [mm] | 79 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,32 kg |
| Velikost závitu | MM12X1.25 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260221 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Průměr v mm | 9 mm |
| Délka [mm] | 79 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,32 kg |
| Velikost závitu | MM12X1.25 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260220 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 80 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 157 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 80 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 106 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1,25 |
Dostupnost