KIA CLARUS kombi (GC) 1.8 i 16V - Zkrutná tyč od 5/1998 do 10/2000, 1793 ccm, 85 kW, 116 hp, T8, kombi
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 70 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,23 kg |
| Velikost závitu | M10X1.25 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260318 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 104 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Délka [mm] | 104 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez IDS-podvozku |
| Délka [mm] | 105 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1,25 |
| párová čísla výrobku | J4973002 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez IDS-podvozku |
| Délka [mm] | 105 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 70 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | GA2A-34170-A |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | GA2A-34150-A |
| Délka [mm] | 104 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 70 mm |
| Velikost závitu | M10X1.25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 104 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 8 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,25 |
| párová čísla výrobku | MSC015068 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 104 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 8 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,25 |
| párová čísla výrobku | MSC015067 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | SLK0012 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 104 mm |
| Šířka [mm] | 62 mm |
| Výška [mm] | 61 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,222 kg |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10 x 1,25 |
| max.delka [mm] | 138 mm |
| párová čísla výrobku | MA-167 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 104 mm |
| Šířka [mm] | 62 mm |
| Výška [mm] | 61 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,222 kg |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10 x 1,25 |
| max.delka [mm] | 138 mm |
| párová čísla výrobku | MA-166 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 104,2 mm |
| Šířka [mm] | 60 mm |
| Výška [mm] | 60 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,215 kg |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10 x 1,25 |
| max.delka [mm] | 136 mm |
| párová čísla výrobku | MA-211 |
Dostupnost