MERCEDES-BENZ E-CLASS kupé (C207) E 300 (207.355) - Zkrutná tyč od 4/2011 do 6/2016, 3498 ccm, 185 kW, 252 hp, M 276.957, kupé
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Průměr v mm | 11 mm |
| Délka [mm] | 306 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,45 kg |
| Velikost závitu | MM12X1.5 RHT |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260686 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Délka [mm] | 305 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,314 kg |
| Velikost závitu | MM12X1.5 RHT |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 261165 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Délka [mm] | 305 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,321 kg |
| Velikost závitu | MM12X1.5 RHT |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 261164 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2043203789 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 2306289 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2043203889 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 2306288 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2043201789 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 2306291 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2043201889 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 2306290 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 305 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M12X1,5 |
| párová čísla výrobku | S050305 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 305 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M12X1,5 |
| párová čísla výrobku | S050304 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 234 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M10X1,5 |
| párová čísla výrobku | S050307 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 234 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M10X1,5 |
| párová čísla výrobku | S050306 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| párová čísla výrobku | S051290 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| párová čísla výrobku | S062798 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 305 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,47 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M12x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 306 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,422 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M12x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 324 mm |
| Materiál | Plast |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1.5 |
| párová čísla výrobku | ME-LS-10472 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | ME-LS-10471 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| párová čísla výrobku | ME-LS-5681 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| párová čísla výrobku | ME-LS-5680 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 228 mm |
| Průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Průměr 2 [mm] | 8,5 mm |
| Průměr 3 [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.5 |
| párová čísla výrobku | ME-LS-5683 |
Dostupnost