MERCEDES-BENZ E-CLASS kupé (C207) E 300 (207.355) - Zkrutná tyč od 4/2011 do 6/2016, 3498 ccm, 185 kW, 252 hp, M 276.957, kupé
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 228 mm |
| Průměr 1 [mm] | 8,5 mm |
| Průměr 2 [mm] | 10 mm |
| Průměr 3 [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 2 | M10x1.5 |
| párová čísla výrobku | ME-LS-5682 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Délka [mm] | 291 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 10 mm |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | JTS1803 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Délka [mm] | 305 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,4 kg |
| Velikost závitu | MM12X1.5 RHT |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260685 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | zadní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | Nosník |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 37477 01 |
| párová čísla výrobku | 36251 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | zadní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | Nosník |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 37477 01 |
| párová čísla výrobku | 36250 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,580 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Kov |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L23633 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,350 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L23636 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,350 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L23635 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | Pro vozidla s elektronickou regulací dynamiky jízdy |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,500 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L23658 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | Pro vozidla s elektronickou regulací dynamiky jízdy |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,500 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L23657 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,440 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L23677 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2043203789 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1.5 |
| párová čísla výrobku | DSS3257 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2043203889 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1.5 |
| párová čísla výrobku | DSS3256 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2043201889 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | DSS3262 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2043201789 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | DSS3261 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2043200589 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.5 |
| párová čísla výrobku | DSS3666 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2043200489 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.5 |
| párová čísla výrobku | DSS3665 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 228 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | QLS3589S |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 228 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | QLS3588S |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 290 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | QLS3897S |
Dostupnost