MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A207) E 350 (207.459) - Zkrutná tyč od 4/2011 do 12/2014, 3498 ccm, 225 kW, 306 hp, M 276.957, Kabriolet
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ASR |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s aerodynamickým paketem |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 100 mm |
| Délka [mm] | 307 mm |
| Šířka [mm] | 69 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,410 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 36301 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| Délka [mm] | 306 mm |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 5113347 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| Délka [mm] | 306 mm |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 5113346 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 306 mm |
| Průměr 3 [mm] | 14 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1.5 |
| párová čísla výrobku | ME-LS-5679 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 306 mm |
| Průměr 3 [mm] | 14 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1.5 |
| párová čísla výrobku | ME-LS-5678 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 232 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,5R |
| párová čísla výrobku | 49262 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 265 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49671 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 265 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49670 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 312 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49673 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 312 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49672 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 342 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49675 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 342 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49674 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava dole |
|---|---|
| Délka [mm] | 331 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 49398436 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 49400138 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 49400137 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 265 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | hliník |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 016 035 0002 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 265 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | hliník |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 016 035 0001 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Tlumič pérování - systém | standardní tlumení |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 307 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s nástavcem klíče |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1,5 |
| párová čísla výrobku | 016 060 0081 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | Pro vozidla s elektronickou regulací dynamiky jízdy |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 307 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s nástavcem klíče |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1,5 |
| párová čísla výrobku | 016 060 0084 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost