AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 3.7 quattro - Zkrutná tyč od 11/1998 do 9/2002, 3697 ccm, 191 kW, 260 hp, AKC, AQG, limuzína
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 120 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10x1,5R |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Délka [mm] | 71 mm |
| Rozměr klíče | 16 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 62 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,268 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 12,2 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 62 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,268 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 12,2 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,44 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost