NISSAN SUNNY III karoserie/kombi (Y10) 1.7 D - Zkrutná tyč od 11/1990 do 3/2000, 1681 ccm, 40 kW, 54 hp, CD17, karoserie/kombi
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 85,5 mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1992 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/1995 |
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,22 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,5 |
Dostupnost