MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 180 (204.231) - Zkrutná tyč od 2/2012 do 8/2014, 1595 ccm, 115 kW, 156 hp, M 274.910, kombi
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 35264 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 261 mm |
| Šířka [mm] | 27,8 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,274 kg |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pojistnou maticí |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 29695 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 261 mm |
| Šířka [mm] | 27,8 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,274 kg |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 29694 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 332 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | ocelový plech |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Délka [mm] | 233 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,5 |
| párová čísla výrobku | 016 060 0047 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,580 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Kov |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L23634 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,440 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L23678 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | VKDS 348006 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | VKDS 348005 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Délka [mm] | 306 mm |
| Vnější závit [mm] | M12 x 1,5 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| párová čísla výrobku | VKDS 348008 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Délka [mm] | 306 mm |
| Vnější závit [mm] | M12 x 1,5 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| párová čísla výrobku | VKDS 348007 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Podvozek | pro vozidla s aktivním podvozkem |
| Délka [mm] | 306 mm |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Výška [mm] | 65 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1.5 |
| párová čísla výrobku | TC2267 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se zvýšenou světlostí |
| Délka [mm] | 306 mm |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Výška [mm] | 65 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1.5 |
| párová čísla výrobku | TC2266 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 306 mm |
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Výška [mm] | 65 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1.5 |
| párová čísla výrobku | TC2269 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 306 mm |
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Výška [mm] | 65 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1.5 |
| párová čísla výrobku | TC2268 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 306 mm |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 5113347 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 306 mm |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 5113346 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 306 mm |
| Průměr 3 [mm] | 14 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1.5 |
| párová čísla výrobku | ME-LS-5679 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 306 mm |
| Průměr 3 [mm] | 14 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1.5 |
| párová čísla výrobku | ME-LS-5678 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 232 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,5R |
| párová čísla výrobku | 49262 |
Dostupnost