PEUGEOT 508 SW I (8E_) 2.0 HDi RXH Hybrid4 - Zkrutná tyč od 11/2010 do 12/2018, 1997 ccm, 147 kW, 200 hp, RHC (DW10CTED4), kombi
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 345 mm |
| Šířka [mm] | 111 mm |
| Výška [mm] | 33 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,396 kg |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12 x 1,75 |
| max.delka [mm] | 390 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Číslo produkce | K4305724 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 344 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,75R |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 177 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,5R |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 178 mm |
| Materiál | Ocelová litina |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 2 | M10X1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,5 |
Dostupnost