MITSUBISHI PAJERO SPORT I (K7_, K9_) 3.0 V6 (K96W) - Zkrutná tyč od 11/1998 do 10/2000, 2972 ccm, 130 kW, 177 hp, 6G72 (SOHC 24V), uzavřený terénní vůz
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 143 mm |
| Šířka [mm] | 37 mm |
| Výška [mm] | 37 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,136 kg |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10 x 1,25 |
| max.delka [mm] | 150 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 150 mm |
| Celková délka [mm] | 150 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,25R |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 130 mm |
| Celková délka [mm] | 130 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,25R |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Vnější závit [mm] | M10 x 1,25 mm |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Doplňující výrobek/info 2 | s podložkami |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 130 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,38 kg |
| Velikost závitu | MM10X1,25 RHT |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 261323 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,25 |
| párová čísla výrobku | MSC015050 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
Dostupnost