NISSAN PULSAR Šikmá zadní část (C13) 1.2 DIG-T - Zkrutná tyč od 10/2014, 1197 ccm, 85 kW, 115 hp, HRA2DDT, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Číslo produkce | K4304176 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 284 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 11 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,25R |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 285 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 546189AM1A |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost