RENAULT FLUENCE (L3_) 1.6 dCi - Zkrutná tyč od 7/2014, 1598 ccm, 96 kW, 130 hp, R9M 402, limuzína
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,400 kg |
| Materiál | Kov |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 274 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Velikost závitu | M10x1,5/M10x1,5 |
| Materiál | Kov |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 264 mm |
| Velikost závitu | M10x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 264 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 1 [mm] | M10 x 1,50 RHT M mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M10 x 1,50 RHT M mm |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Kvalita, jakost | HPS standard |
| Délka [mm] | 275 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vnější závit [mm] | M10x1,5 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| verze pro těžký výkon | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Kvalita, jakost | HPS standard |
| Délka [mm] | 274 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M10x1,5 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Kvalita, jakost | HPS standard |
| Délka [mm] | 274 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vnější závit [mm] | M10x1,5 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| verze pro těžký výkon | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Kvalita, jakost | HPS standard |
| Délka [mm] | 264 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M10x1,5 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Kvalita, jakost | HPS standard |
| Délka [mm] | 264 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vnější závit [mm] | M10x1,5 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| verze pro těžký výkon | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 264 mm |
| Velikost závitu | M10x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 370 g |
| Délka 2 [mm] | 275 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M 10X1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 274 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Velikost závitu | M10 x 1.5 |
| Materiál | Kov |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 372 g |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 265 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 417 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 65,0 mm |
| Délka [mm] | 264 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Vnější závit [mm] | M10 x 1,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 10,0 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 1 [mm] | M10x1,5 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M10x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 264 mm |
| Velikost závitu | M10x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 264 mm |
| Vnější závit [mm] | M10 x 1,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost