MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 400 (212.261) - Zkrutná tyč od 7/2014 do 12/2016, 3498 ccm, 245 kW, 333 hp, M 276.850, kombi
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Materiál | ocelový plech |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 37479 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | zadní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | Nosník |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 37477 01 |
| párová čísla výrobku | 36251 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | zadní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | Nosník |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 37477 01 |
| párová čísla výrobku | 36250 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| párová čísla výrobku | VKDS 348047 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| párová čísla výrobku | VKDS 348046 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 232 mm |
| Šířka [mm] | 50 mm |
| Výška [mm] | 50 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.5 |
| párová čísla výrobku | TC2151 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 232 mm |
| Šířka [mm] | 50 mm |
| Výška [mm] | 50 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.5 |
| párová čísla výrobku | TC2150 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 325 mm |
| Šířka [mm] | 64 mm |
| Výška [mm] | 64 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1.5 |
| párová čísla výrobku | TC2513 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 325 mm |
| Šířka [mm] | 64 mm |
| Výška [mm] | 64 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1.5 |
| párová čísla výrobku | TC2512 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 324 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 5113361 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 324 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 5113360 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 232 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,5R |
| párová čísla výrobku | 49262 |
Dostupnost
| Druh pohonu | pohon zadních kol |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 324 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,5R |
| párová čísla výrobku | 49267 |
Dostupnost
| Druh pohonu | pohon zadních kol |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 324 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12x1,5R |
| párová čísla výrobku | 49266 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 265 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49671 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 342 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49674 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava dole |
|---|---|
| Délka [mm] | 331 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 49400138 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 49400137 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 49400988 |
Dostupnost