MAZDA 3 limuzína (BM_, BN_) 1.5 - Zkrutná tyč od 10/2014 do 5/2019, 1496 ccm, 74 kW, 100 hp, P5Y1, P5Y4, P5Y5, P5Z3, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 31232 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 284 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,38 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 16 |
| Vnější průměr [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 83 10 0700 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 283 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 10 mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | JTS1576 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 150 mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | JTS1578 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Průměr v mm | 9 mm |
| Délka [mm] | 150 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,238 kg |
| Velikost závitu | MM10X1.25 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260871 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Průměr v mm | 9 mm |
| Délka [mm] | 284 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,324 kg |
| Velikost závitu | MM10X1.25 RHT |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 261025 |
Dostupnost
| pro OE číslo | KD3128170 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 150 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 2306242 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Velikost závitu | M 10 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| párová čísla výrobku | 600 436 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Velikost závitu | M 10 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| párová čísla výrobku | 600 435 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Velikost závitu | M 10 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| párová čísla výrobku | 600 438 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Velikost závitu | M 10 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| párová čísla výrobku | 600 437 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31232 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 284 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,38 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 16 |
| Vnější průměr [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| párová čísla výrobku | ADM58552 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| párová čísla výrobku | S051323 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| párová čísla výrobku | S051322 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 150 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,295 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M10x1,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 150 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,295 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M10x1,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 285 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,32 kg |
| Materiál | Ocelová litina |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 2 | 10x1.25 |
| párová čísla výrobku | 30-71617 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 150 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,23 kg |
| Materiál | Ocelová litina |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 2 | 10x1.25 |
| párová čísla výrobku | 30-71618 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 284 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,45 kg |
| Průměr 1 [mm] | 15 mm |
| Průměr 2 [mm] | 15 mm |
| Průměr 3 [mm] | 9 mm |
| Materiál | železo |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.25 |
| párová čísla výrobku | KSLF1110 |
Dostupnost