FIAT 500X (334_) 1.6 D Multijet (334AXA1B) - Zkrutná tyč od 9/2014, 1598 ccm, 84 kW, 114 hp, 552 60 384, 552 80 444, SUV
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Velikost závitu | M12X1.5 |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 282 mm |
| Velikost závitu | M12X1.25 RHT |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 282 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,28 kg |
| Velikost závitu | M12X1.25 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 261039 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 52182012 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| pro OE číslo | 51801136 |
|---|---|
| pro OE číslo | 52148016 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Kvalita, jakost | HPS standard |
| Průměr v mm | 9 mm |
| Délka [mm] | 279 mm |
| Délka [mm] | 286,5 mm |
| Délka [mm] | 287 mm |
| Délka [mm] | 290 mm |
| Délka [mm] | 291 mm |
| Délka [mm] | 317 mm |
| Šířka [mm] | 36 mm |
| Výška [mm] | 60 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,37 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,380 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,395 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,426 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,447 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,500 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 9 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Velikost závitu | M10x1,25 |
| Velikost závitu | M10x1,5 |
| Velikost závitu | M10x1,5/M10x1,5 |
| Velikost závitu | M10x1.5 |
| Průměr 3 [mm] | 9 mm |
| Celková délka [mm] | 325 mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1,5 mm |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | 005 |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s nástavcem klíče |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| váha [g] | 1060 g |
| váha [g] | 380 g |
| Délka 2 [mm] | 290 mm |
| Délka 2 [mm] | 291 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Vnější závit 1 [mm] | M 10X1,25 mm |
| Vnější závit 1 [mm] | M10 x 1,50 RHT M mm |
| Vnější závit 1 [mm] | M10x1,25 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M 10x1,25 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M10 x 1,50 RHT M mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M10x1,25 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10 x 1,25 |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,5 |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.5 |
| Rozměr závitu 1 | MM10x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1.5 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | VKDS 342005 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| pro OE číslo | 52201888 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 66 mm |
| Délka [mm] | 280 mm |
| Šířka [mm] | 45 mm |
| Výška [mm] | 130 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,315 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,34325 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,35 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,354 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,367 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 26 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Velikost závitu | M12 x 1,25 x 31,5 |
| Velikost závitu | M12x1,25 |
| Velikost závitu | M12x1,25/M12x1,25 |
| Průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Materiál | Plast |
| Tyč/vzpěra | 005 |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| Tyč/vzpěra | pro spojovací tyč |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s nástavcem klíče |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| váha [g] | 1102 g |
| Délka 2 [mm] | 280 mm |
| Vnější závit 1 [mm] | M 12X1,75 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M 12X1,75 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M12x1,25 mm |
| Rozměr závitu 1 | M12 x 1,25 x 31,5 |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,25 |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,5 |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M12 x 1,25 x 31,5 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1,5 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | TC7564 |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,25 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 66 mm |
| Délka [mm] | 280 mm |
| Šířka [mm] | 45 mm |
| Výška [mm] | 130 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,354 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,367 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Velikost závitu | M12 x 1,25 x 31,5 |
| Velikost závitu | M12x1,25/M12x1,25 |
| Průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Materiál | Plast |
| Tyč/vzpěra | 005 |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| Rozměr závitu 1 | M12 x 1,25 x 31,5 |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M12 x 1,25 x 31,5 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | TC7564 |
| párová čísla výrobku | VKDS 342007 |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 280 mm |
| Vnější závit [mm] | M12x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 515,5 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| párová čísla výrobku | QSJ3880S |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 515,5 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| párová čísla výrobku | QSJ3879S |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 280 mm |
| Šířka [mm] | 45 mm |
| Výška [mm] | 130 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12 x 1,25 x 31,5 |
| Rozměr závitu 2 | M12 x 1,25 x 31,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 280 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Velikost závitu | M12x1,25/M12x1,25 |
| Materiál | Plast |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 280,5 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Plast |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 1 [mm] | M12 x 1,25 RHT M mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M12 x 1,25 RHT M mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Kvalita, jakost | HPS standard |
| Délka [mm] | 280 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M12x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Kvalita, jakost | HPS standard |
| Délka [mm] | 280 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vnější závit [mm] | M12x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| verze pro těžký výkon | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 280 mm |
| Průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.25 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2017 |
|---|---|
| Druh pohonu | pohon předních kol |
| montovaná strana | zadní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 565 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Druh pohonu | pohon předních kol |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 281 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,25R |
Dostupnost