FORD GRAND C-MAX Van 2.0 TDCi - Zkrutná tyč od 12/2010 do 6/2019, 1997 ccm, 103 kW, 140 hp, UFDB, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 298 mm |
| Šířka [mm] | 35 mm |
| Výška [mm] | 95 mm |
| Velikost závitu | M10x1.5 |
| Celková délka [mm] | 330 mm |
| Tyč/vzpěra | 005 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Délka [mm] | 97 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1.25 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 76 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,75R |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Materiál | Plast |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 2 | M10x1.5 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Číslo produkce | K4212135 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Číslo produkce | K4306405 |
Dostupnost