OPEL KADETT E karoserie/kombi (T85) 1.2 (C70, D70) - Zkrutná tyč od 9/1984 do 7/1986, 1196 ccm, 40 kW, 55 hp, 12 SC, karoserie/kombi
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední náprava dole |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
| Požadovaný počet kusů | 8 |
| Barva | červená |
| Materiál | PU (polyuretan) |
| vnitřní průměr [mm] | 8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 29 mm |
| Tyč/vzpěra | pro spojovací tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | s olejovým víčkem |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 80 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 190 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 190 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost