NISSAN NV200 Krabice 1.5 dCi 90 (M20, M20N, M20M) - Zkrutná tyč od 4/2011, 1461 ccm, 66 kW, 90 hp, K9K 892, Krabice
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 255 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,410 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 14 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 113 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,354 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 19 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pojistnou maticí |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 255 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M10X1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Délka [mm] | 255 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,428 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M10x1,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,5 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 248 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 255 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,35 kg |
| Průměr 1 [mm] | 15,8 mm |
| Průměr 2 [mm] | 15,8 mm |
| Průměr 3 [mm] | 10 mm |
| Materiál | železo |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.25 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 114 mm |
| Průměr 2 [mm] | 12,5 mm |
| Průměr 3 [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.25 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 546184FA0A |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 248 mm |
| Délka [mm] | 249 mm |
| Délka [mm] | 250 mm |
| Délka [mm] | 255 mm |
| Délka [mm] | 273 mm |
| Šířka [mm] | 34 mm |
| Výška [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,24 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,26 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,262 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,27 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,36 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 8 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Velikost závitu | M10x1,25/M10x1,25 |
| Velikost závitu | M10x1.25 |
| Průměr 1 [mm] | 15 mm |
| Průměr 2 [mm] | 15 mm |
| Průměr 3 [mm] | 8 mm |
| Celková délka [mm] | 286 mm |
| Materiál | Ocelová litina |
| Materiál | železo |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s nástavcem klíče |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,5 |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.25 |
| Rozměr závitu 1 | MM10x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1.25 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 551108147R |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Kvalita, jakost | HPS standard |
| Délka [mm] | 248 mm |
| Délka [mm] | 249 mm |
| Délka [mm] | 250 mm |
| Délka [mm] | 255 mm |
| Délka [mm] | 273 mm |
| Šířka [mm] | 34 mm |
| Výška [mm] | 60 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,24 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,26 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,262 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,27 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,287 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,36 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,4 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 8 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Velikost závitu | M10x1,25/M10x1,25 |
| Velikost závitu | M10x1,5 x2 |
| Velikost závitu | M10x1.25 |
| Průměr 1 [mm] | 15 mm |
| Průměr 2 [mm] | 15 mm |
| Průměr 3 [mm] | 8 mm |
| Celková délka [mm] | 280 mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1,5 mm |
| Materiál | ocel |
| Materiál | Ocelová litina |
| Materiál | železo |
| Tyč/vzpěra | 005 |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s nástavcem klíče |
| váha [g] | 270 g |
| Délka 2 [mm] | 248 mm |
| Vnější závit 1 [mm] | M 10X1,25 mm |
| Vnější závit 1 [mm] | M10x1,5 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M 10X1,25 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M10x1,5 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,5 |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.25 |
| Rozměr závitu 1 | MM10x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1.25 |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.25 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 255 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 13 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | Male M10x1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 248 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 114 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Velikost závitu | M12 x 1,25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 255 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Velikost závitu | M10x1,25/M10x1,25 |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 255 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Velikost závitu | M10x1,25/M10x1,25 |
| Materiál | Kov |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 113,5 mm |
| Průměr díry [mm] | 10 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Velikost závitu | M12x1,25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost