MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 220 BlueTEC 4-matic (212.011) - Zkrutná tyč od 1/2015 do 12/2015, 2143 ccm, 125 kW, 170 hp, OM 651.924, limuzína
| Druh pohonu | pohon na 4 kola |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 275 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12x1,5R |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49268 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 265 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49671 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 265 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49670 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 312 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49673 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 312 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49672 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 342 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49675 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 342 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49674 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava dole |
|---|---|
| Délka [mm] | 331 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 49400138 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 49400137 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 265 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | hliník |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 016 035 0002 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 265 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | hliník |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 016 035 0001 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 275 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s nástavcem klíče |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1,5 |
| párová čísla výrobku | 016 060 0051/HD |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 275 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s nástavcem klíče |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1,5 |
| párová čísla výrobku | 016 060 0050/HD |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 275 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s nástavcem klíče |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1,5 |
| párová čísla výrobku | 016 060 0087 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 343 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | Nosník |
| párová čísla výrobku | JTC1778 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 343 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | Nosník |
| párová čísla výrobku | JTC1777 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 233 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,5 |
| párová čísla výrobku | JTS1217 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 275 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 12 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | JTS1840 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 275 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 12 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | JTS1839 |
Dostupnost