MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 220 BlueTEC 4-matic (212.011) - Zkrutná tyč od 1/2015 do 12/2015, 2143 ccm, 125 kW, 170 hp, OM 651.924, limuzína
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 232 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 9030199 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 233 mm |
| Velikost závitu | M10x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 818 0351 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 233 mm |
| Velikost závitu | M10x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 818 0350 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 234 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M10X1,5 |
| párová čísla výrobku | S050307 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 234 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M10X1,5 |
| párová čísla výrobku | S050306 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| párová čísla výrobku | S062798 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 275 mm |
| Průměr 3 [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1.5 |
| párová čísla výrobku | ME-LS-13912 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 275 mm |
| Průměr 3 [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1.5 |
| párová čísla výrobku | ME-LS-13911 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 228 mm |
| Průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Průměr 2 [mm] | 8,5 mm |
| Průměr 3 [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.5 |
| párová čísla výrobku | ME-LS-5683 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 228 mm |
| Průměr 1 [mm] | 8,5 mm |
| Průměr 2 [mm] | 10 mm |
| Průměr 3 [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 2 | M10x1.5 |
| párová čísla výrobku | ME-LS-5682 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Průměr v mm | 10 mm |
| Délka [mm] | 275 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,536 kg |
| Velikost závitu | MM12X1.5 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 261042 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | zadní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | Nosník |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 37477 01 |
| párová čísla výrobku | 36251 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | zadní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | Nosník |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 37477 01 |
| párová čísla výrobku | 36250 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,350 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L23636 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,350 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L23635 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2043200589 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.5 |
| párová čísla výrobku | DSS3666 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2043200489 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.5 |
| párová čísla výrobku | DSS3665 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 324,5 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | QLS3828S |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 324,5 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | QLS3827S |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 232 mm |
| Šířka [mm] | 50 mm |
| Výška [mm] | 50 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.5 |
| párová čísla výrobku | TC2151 |
Dostupnost