MERCEDES-BENZ VITO Krabice (W638) 110 D 2.3 (638.074, 638.078) - Zkrutná tyč od 3/1997 do 7/2003, 2299 ccm, 72 kW, 98 hp, OM 601.970, Krabice
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| párová čísla výrobku | 400 627 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 1 |
| Vnější závit [mm] | M10x1,5 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 22089-PCS-MS |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/1999 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 250 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,400 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L23612 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/1999 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 250 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,400 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L23611 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/1999 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,200 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.5 |
| párová čísla výrobku | DSS3663 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.5 |
| párová čísla výrobku | DSS3662 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 250 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| Rozměr závitu 1 | M10 x 1,5 |
| párová čísla výrobku | VKDS 348042 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 105 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | VKDS 448031 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 135 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 232 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| párová čísla výrobku | QLS3348S |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 232 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| párová čísla výrobku | QLS3347S |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 105 mm |
| Šířka [mm] | 29 mm |
| Výška [mm] | 32 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 105 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 250 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 8500 23612 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 250 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 8500 23611 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 130 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 250 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | G7-623 |
Dostupnost