MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 Hybrid 4WD (GG2W) - Zkrutná tyč od 1/2014, 1998 ccm, 147 kW, 200 hp, 4B11, S61, Y61, SUV
| montovaná strana | zadní náprava nahoře |
|---|---|
| Délka [mm] | 315 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 309 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 61 mm |
| Výška [mm] | 45 mm |
| Velikost závitu | Bush O12,2 mm |
| Rozměr závitu 1 | Bush O12,2 mm |
Dostupnost